فروشگاه لیام در نظر دارد برای کاربرانی که بیش از 20 خرید داشتند یک وبینار کاملا رایگان برگذار کند

فروشگاه لیام در نظر دارد برای کاربرانی که بیش از 20 خرید داشتند یک وبینار کاملا رایگان برگذار کند

رایگان یاد بگیر!

درباره ما

که هستیم؟

ما پلتفرمی مبتنی بر تکنولوژی هستیم که ماموریت خود را ایجاد تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش برای تمام مردم ایران می‌دانیم. به عنوان پر مخاطب ترین فروشگاه آنلاین ایران و منطقه در مسیر تبدیل شدن به اولین مرجع خرید و فروش آنلاین هستیم و برای این هدف، ارائه خدمات منطبق بر استانداردهای جهانی، مهمترین وظیفه ماست. هویت لیام بیش از هرچیز متأثر از مخاطبانمان است و بر اساس نیازهای آنها گام بر می‌داریم. به همین دلیل، مشتری محوری مهمترین ارزش کسب‌وکار ما در گروه لیام است.

چه می‌کنیم؟

تمرکز بر اقتصاد دیجیتال، ویژگی مشترک تمام خدمات و محصولات فعال در گروه لیام است. مارکت پِلِیس لیام به عنوان هسته اصلی فعالیت‌های گروه شناخته می‌شود و بستری قابل اعتماد برای خرید و فروش است. علاوه بر تجارت الکترونیک که سهم اصلی کسب‌و‌کار ما را تشکیل می‌دهد، امروز فعالیت اعضای گروه‌ لیام در عرصه‌های مختلف دیگر ادامه دارد: فناوری بازاریابی، فناوری مالی، لجستیک، محتوا، مسئولیت اجتماعی و نوآوری.

کار کردن در لیام

 ما باور داریم که لیام با سرمایه‌های انسانی خود یعنی بیش از ۹۰۰۰ همکار تعریف می‌شود. به عنوان سازمانی با رشد بسیار سریع، ما با مسائل مختلفی از نظر تصمیم گیری، جذب و استخدام، ارزیابی عملکرد و توسعه افراد روبرو هستیم، اما با چابک‌سازی فرایندها، فراهم کردن تسهیلات و امکانات مطابق با استانداردهای جهانی و همسو با کسب‌و‌کارهای برتر تکنولوژی محور جهان، تلاش می‌کنیم موفقیت متقابل برای کسب‌وکار و افراد را تضمین کنیم. کار کردن در لیام مانند شنا کردن در اقیانوسی وسیع و عمیق است، پر از چالش و یادگیری.

سیاحت لیام از نزدیک

روزانه صدها هزار کالا در لیام پردازش می‌شود. پشت صحنه هر کلیک و سفارش دنیایی از عملیات پیچیده اما منظم قرار دارد. «لیام اکسپلور» راه کشف لیام از نزدیک است. هدف از این پروژه آشنایی هر چه بیشتر علاقه‌مندان و مخاطبان لیام با پشت صحنه آن است. فعالیت‌های تعریف شده در لیام اکسپلور، فرصتی برای همه است که از نزدیک سفری به دنیای لیام داشته باشند. بازدیدهای آنلاین، آفلاین و مجازی از بخش‌های مختلف لیام در این پروژه با کیفیت بالاتر و به شکل گسترده‌تری دنبال می‌شود. علاوه بر همه اینها، فعالیت‌های متنوعی مانند «یک روز در لیام »، بازدیدهای حضوری از مرکز نوآوری دیجی نکست، برنامه‌های آموزشی با حضور متخصصان لیام هم در مسیر کشف لیام از نزدیک همراه مخاطبان است.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • تصویر
  • SKU
  • امتیاز
  • قیمت
  • مشخصات
  • ویژگی ها
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه